Wróć

Brat bliźniak Pokemon GO?

Światowy klasyk polskiej produkcji pod postacią rozszerzonej rzeczywistości!

Brat bli%c5%baniak pokemon go
Rounded rectangles

Światowy klasyk polskiej produkcji pod postacią rozszerzonej rzeczywistości!

Brat bliźniak Pokemon GO?

Całkiem niedawno na rynku aplikacji mobilnych, ukazała się informacja o nowym projekcie wychodzącym spod rąk CD Projekt Red. Nie mylicie się, będzie to nowa produkcja pod tytułem Wiedźmin: Zabójca Potworów wyprodukowana przez studio Spokko, będące częścią grupy Kapitałowej CD Projekt Red.


Na czym polega gra ?Gra wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR). Wystarczy włączona lokalizacja i aparat, a potwory, zadania i historie czyhają tuż za rogiem. Przebieg rozgrywki bazuje na dobrze znanej aplikacji Pokemon Go, która swoją popularnością podbiła świat, stając się niemalże symbolem rozszerzonej rzeczywistości. Czy na to samo liczą twórcy Zabójcy Potworów?


Gra oprócz samej walki z potworami będzie miała rozbudowany system ekwipunku, poczynając na eliksirach,olejach i bombach, a kończąc odpowiednim doborem rynsztunku oraz możliwością zdobywania poziomu bohatera poprzez treningi i walki. 


Dodatkowe informacje o aplikacji, pomysłach i wczesny dostęp!Co ciekawe użytkownicy z Nowej Zelandii posiadający oprogramowanie IOS otrzymali wczesny dostęp do wersji testowej. Bez obaw, studio potwierdziło produkcję na system Android. Jako, że gra będzie w 100% darmowa, możemy się spodziewać monetyzacji (nie powinna być ona zbyt nachalna). Kolejną ciekawą informacją jest to, że za część deweloperską w całości odpowiada studio Spokko, co za tym idzie… odpowiedzialność za projekt. 


Na co liczą twórcy aplikacji ?Czy Wiedźmin: Zabójca Potworów ma szanse na sukces ? Patrząc jak szerokim echem odbiły się przygody Geralta z Rivii oraz jak wielki sukces odniosło Pokemon Go, przygody łowcy potworów w rozszerzonej rzeczywistości mogą być ogromnym sukcesem. Jako deweloperzy wierzymy, że polska produkcja podbije rynek światowy i zachwyci użytkowników możliwościami jakie daje AR.


Wypróbuj AR na swoim telefonie:

📲 Pobierz z App Store: kliknij tutaj
📲 Pobierz z Google Play: kliknij tutaj