Wróć

Case Study: Nowy rozdział dla Instytucji Kultury

A gdyby tak wyobrazić sobie alternatywę dla tradycyjnego zwiedzania? Przedstawiamy naszą wizję muzeum przyszłości!

Rectangle 21
Rounded rectangles

A gdyby tak wyobrazić sobie alternatywę dla tradycyjnego zwiedzania? Przedstawiamy naszą wizję muzeum przyszłości!

Case Study: Nowy rozdział dla Instytucji Kultury

Coraz więcej muzeów decyduje się wzbogacanie swoich ofert dla zwiedzających. Niektóre z nich, wykorzystują technologię w postaci elektronicznych przewodników do samodzielnego poznawania zakamarków instytucji. Często są to niewygodne słuchawki z lektorem, który narzuca określoną ścieżkę dla zwiedzającego. W efekcie końcowym wycieczka nie zawsze spełni nasze oczekiwania, 

A gdyby tak wyobrazić sobie alternatywę dla tradycyjnego zwiedzania? Z chęcią przedstawimy nasze muzeum przyszłości z użyciem aplikacji Get More.

 

1. Zwiedzaj, jak chcesz


Ile razy zorganizowany tour z przewodnikiem zaczął się Wam przedłużać? Nam zdecydowanie o te kilka razy za dużo. Aplikacja Get More daje możliwość indywidualnej wycieczki. Wystarczy zeskanować wybrany obiekt. Bez określonej ścieżki.

2. Zrozum lepiej


Czasami załączona obok dzieła tabliczka nie odpowiada na wszystkie nurtujące nas pytania. A gdyby tak po zeskanowaniu dzieła aparatem w telefonie pojawiło się video z autorem lub znanym historykiem sztuki opowiadającym o wybranym dziele? Zgadza się, z Get More jest to możliwe.

3.Zobacz więcej


Ile razy musieliście się dokładnie przyjrzeć, by zobaczyć fakturę obrazu? Lecz, niestety barierki Was powstrzymywały. W Get More możesz się dowiedzieć, w jaki sposób powstało dzieło lub przybliżyć nawet najmniejszy element.


Wypróbuj AR na swoim telefonie:

📲 Pobierz z App Store: kliknij tutaj

📲 Pobierz z Google Play: kliknij tutaj